Szkolenia CAD/CAM

Zapraszam do udziału w moich szkoleniach online!


FreeCAD dla początkujących – https://bit.ly/kurs-freecad

FreeCAD to CAD 3D na licencji open source – czyli jest w pełni darmowy nawet do zastosowań komercyjnych na nieograniczonej liczbie stanowisk.

 

QCAD CAD 2D dla początkujących – https://bit.ly/qcad-udemy

QCAD to system CAD 2D, podobnie jak FreeCAD, na licencji open source, więc również możemy wykorzystywać to oprogramowanie do celów komercyjnych.

 

Fusion 360 Podstawy modelowania 3D – https://bit.ly/kurs-fusion-360-cad

Fusion 360 to popularny system CAD/CAM wśród hobbystów i małych firm. Głównie dlatego, że te osoby mogą mieć darmowy dostęp do tego systemu. Oprogramowanie to, jak na swoją półkę cenową (dla osób, które nie spełniają wymagań na darmowy dostęp, cena rocznej subskrypcji to około 2000 zł) ma naprawdę duże możliwości.

 

Kursy publikuję na platformie Udemy ponieważ w tym momencie (dla mnie) jest to najwygodniejszy sposób publikowania kursów. Co prawda dostęp do kursów jest płatny.

Ale tak, Udemy to platforma do kursów on-line, gdzie są mierzone i zapamiętywane postępy nauki. Mogę dołączać pliki do lekcji, które są na serwerze Udemy i konkretny plik jest podpięty pod konkretną lekcję, w której jest wykorzystywany. Wszystkie materiały są w jednym miejscu. Uważam, że jest to również wygodne rozwiązanie dla uczestników kursu. Poza tym, dostęp do kursu jest dożywotni.

Być może kiedyś przeniosę się na swoją platformę z kursami on-line. Ale w tym momencie nie mam po prostu na to czasu, żeby zająć się tym od początku do końca, tak żeby to było dobrze zrobione. I jednak czas wolę przeznaczyć na tworzenie nowych materiałów, zarówno darmowych na YouTube, jak i płatnych na Udemy.