Patronite!

Zacznij wspierać tego bloga i mój kanał na YouTube!


Co to jest Patronite?

Patronite to polski serwis, za pośrednictwem którego możesz wspierać finansowo ludzi dających Ci jakąś wartość. Mój profil na Patronite znajdziesz pod tym linkiem patronite.pl/DamianLewczuk.

Osoby wspierające to Patroni. Osoba publikująca treści to Autor. Patronite zakłada subskrypcyjny model działania. Czyli Patroni wspierają Autora za pomocą comiesięcznych, regularnych wpłat. A Autor, w zamian za to, regularnie publikuje treści i/lub w jakiś inny sposób nagradza Patronów.

Od jakiegoś czasu możesz też wesprzeć moje działania. Bloga https://programista-cam.pl i kanał na YouTube. Tylko pamiętaj, wsparcie nie jest opłatą za czytanie bloga, czy za oglądanie moich filmików na YouTube. To cegiełka, wkład w budowę bloga i kanału na YouTube. Wkład w poprawę jakości i częstotliwość pojawiania się materiałów.

Dlaczego zarejestrowałem się na Patronite?

Chcę aby moje materiały pozostały jak najdłużej darmowe i dostępne dla wszystkich. I aby dalej pojawiały się regularnie. Chcę się skupić głównie na tworzeniu materiałów instruktażowych, które pomagają innym i ułatwiają np. zmianę pracy lub rozpoczęcie nowej. Treści te są na tyle niszowe i specjalistyczne, że często szkolenia i materiały komercyjne, dla osób które dopiero zaczynają lub po prostu chcą poznać coś nowego we własnym zakresie, mają zaporowe ceny lub po prostu ich nie ma. Dlatego w tym miejscu proponuję darmowe, wysokiej jakości treści.

Jak pomogą mi Wasze wpłaty?

Wasze wpłaty pomogą mi w rozwoju bloga i kanału na YouTube. Chciałbym trochę zainwestować w sprzęt do nagrywania. Na początek lepszy mikrofon i poprawa akustyki w pomieszczeniu, w którym nagrywam. W dalszym etapie, chciałbym kupić małą frezarkę CNC i prezentować na niej obróbkę przygotowaną w systemie CAM. Z porównaniem różnych sposobów frezowania.

Cele realne, ale bez dodatkowego wsparcia czas ich realizacji się znacząco wydłuża.

Dlatego jeżeli moje treści w jakiś sposób są dla Ciebie pomocne, zachęcam Cię do wsparcia za pomocą Patronite.

Co otrzymasz w zamian za wsparcie?

Na blogu przygotuję podstronę Patroni, na której opublikuję listę wpierających mnie osób z podziałem na progi wsparcia.

Jeżeli mnie wesprzesz znajdziesz się na tej liście, jeżeli wyrazisz na to zgodę.

 

Jeżeli jednak chciałbyś mnie wesprzeć bezpośrednio napisz na damian@programista-cam.pl.